üst reklem

İnstagram profilime kim baktı ücretsiz

instagram profilime kim baktı ücretsiz
Kategori: İpucu
Temmuz 3 2021
: 37
alt reklam

İnstagram profilime kim baktı ücretsiz uygulama olarak arama yaptığınızda Instagram sayfanızı kimin görüntülediğini öğrenmek istiyorsanız, bu soruyu düşünmüş ve muhtemelen çok sayıda istenmeyen yanıt almış olabilirsiniz. Neyse ki artık Instagram profilinizi kimin görüntülediğini anlamanıza yardımcı olacak bazı akıllı araçlar var. İnstagram profilime kim baktı ücretsiz Öyleyse başlayalım.

instagram profilime kim baktı ücretsiz programlar

En popüler Instagram uygulaması, orkut’un ücretli bir sürümü olan instagramly’dir. 150 milyondan fazla kullanıcısı olan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulama, Instagram profil etiketleri, fotoğraflar ve videolar hakkında doğru sonuçlar ve bilgiler sağlar. Uygulamayı kullanmak için önce bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.

İkinci olarak, Instagram profilinizin gizlilik ayarlarına gitmeniz ve bunları özel olarak ayarlamanız gerekir. Bunu yaparak, hesabınızı yalnızca sizin ve arkadaşlarınızın görebileceğinden emin olursunuz. Bu, diğer kişilerin işletme hesabınızı veya Instagram özet akışınızı görmesini engeller. Bu aynı zamanda kimsenin size şaka yapamayacağını veya Instagram’da sizi takip edemeyeceğini de garanti eder.

instagram profilime kim baktı ücretsiz siteler

Aslında, bir kişinin sizi takip etmeye başlamasının veya Instagram resimlerinize ve videolarınıza bakmaya başlamasının ana nedeni, sizinle iletişime geçmek ve size kişisel sorular sormak istemesidir. Bu, işinizle ilgili olabilir, ancak asıl mesele, takipçinin sizinle kişisel olarak ilgilenmemesidir. Bir erkek arkadaş, koca, hatta lise aşkı olabilir. Orkut ile mesaj almak istemediğin kişileri kolayca engelleyebilirsin.

instagram profilime kim baktı ücretsiz 2

Üçüncüsü, Instagram takipçi uygulamasını yükledikten sonra, uygulamanın kayıt olma/çıkış sayfasında kullanıcı adınızı doldurmanız gerekmektedir. Bu, hesabınızı korumanıza ve başkalarının kullanıcı adınızı görmesini engellemenize olanak tanır. İnstagram profilime kim baktı ücretsiz Bu adımı tamamlayarak başka birinin Instagram hesabınıza giriş yapmasını engellemiş olursunuz. Bu yapıldıktan sonra, hesabınıza girmeye çalışan yabancılara kadar tüm endişelerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca diğer makalemize  burdan bakabilirsiniz Web tasarım ve kodlama

 

instagram gizli takip

Dördüncüsü, yabancı birinin seni takip etmesini ve Instagram mesajlarını okumasını engellemek için Orkut uygulamasını yükleyebilirsin. Orkut’ta oturum açmışken sana mesaj gönderen herkesi takip edecek. Bu nedenle, çevrimiçi değilken yabancı biri size mesaj gönderirse, Orkut uygulaması giriş yapmanızı veya Orkut’a erişimi kapatmanızı isteyen bir bildirim gösterir. Bunu yaptığınızda, Orkut o kullanıcıdan gelen tüm mesajları otomatik olarak gizler ve dahili dizinine kaydeder. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan yıldız simgesine tıklayarak tüm mesajları kolayca görebilirsiniz.

Son olarak, hesabınıza girmeye çalışan yabancıları izlemenin son adımı iSellfy’ı indirmektir. Ancak bu, hesabınıza gizlice erişmeye çalışan herhangi bir kişiyi izlemenize yardımcı olacak ücretli bir uygulamadır. Sadece iSellfy uygulamasını indirin, değiştirmek istediğiniz şifreleri seçin ve yeni şifreleri girin. iSellfy uygulaması ayrıca yeni kullanıcılar için IM ve Facebook ağlarını kontrol edecek ve hesabınıza erişen kullanıcıların bir listesini görüntüleyecektir. Herhangi bir şüpheli isim gördüğünüzde veya belirli bir kullanıcıdan bazı yorumlar ve takipler fark ettiğinizde, o kullanıcının bir daha hesabınıza erişmesini engellemek için “arkadaşlıktan çıkarma” işlevini tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Diğer bir blogumuzda yazmış olduğumuz takma tırnak modelleri yazısını okuyabilirsiniz.

instagram Hesap Gizlemek

Kendinizi sosyal medya takipçilerinden korumak zor değil. İhtiyacınız olan tek şey, çevrimiçi hesaplarınız aracılığıyla size zarar vermek isteyen insanlardan kendinizi nasıl koruyacağınız konusunda doğru bilgidir. Orkut ve iSellfy’yi yüklemek bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. instagram profilime kim baktı ücretsiz virüslerinden kurtulmak için instagram’ı telefonunuzdan kaldırarak, yalnızca potansiyel olarak tehlikeli bir takipçiye karşı kendinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda yabancıların sosyal medya hesaplarınıza erişmesini de engellersiniz. Ek olarak, yukarıdaki adımları izleyerek diğerlerini bu tür yaratıkların hedefi olmaktan korumaya da yardımcı olacaksınız. Bir yabancının asla hesabınıza erişmeye çalışmayacağının garantisi olmasa da önlem almak ve birkaç basit adımı takip etmek bu tür kişiler için işleri daha da zorlaştırabilir.

alt reklam
sidebar reklam kodu
sidebar reklam kodu