üst reklem

%100 Yerleştirme ile Çevrimiçi Dijital Pazarlama Kursu

100 Yerlestirme ile Cevrimici Dijital Pazarlama Kursu
Kategori: Genel
Temmuz 19 2021
: 0
alt reklam

%100 Yerleştirme ile Çevrimiçi Dijital Pazarlama Kursu

En eski ve Premium’lardan biri olan OMiT’e hoş geldiniz Dijital Pazarlama Eğitimi Bangalore enstitüleri. Bu blogu sağlıkla ve kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için okuduğunuzdan eminiz. Ayrıca, Covid19 Pandemi durumu sırasında sizin ve ailenizin dışarıda güvende olduğunu umuyoruz.

Dijital Pazarlama Kursu Çevrimiçi

OMiT olarak, Endüstri Uzmanları ile Canlı ve Etkileşimli Oturumlar gerçekleştirerek “Artık Dijital Pazarlama Kursunu Çevrimiçi Öğrenebilirsiniz” konusunda kullanıcılarımıza ‘bildiri’ sunmak isteriz. Artık yeni bir normal hayat bu, çok önemli ve günün ihtiyacı olan Sosyal Mesafeyi koruyarak evden öğrenmek ve çalışmak için teknolojilere ayak uydurmanız ve uyum sağlamanız gerekiyor.

Durumun farkında olduğunuz için, ZAMAN’ı en iyi şekilde kullanmak için bu FIRSATı kullandığımızdan emin olmamız gerekiyor, insanlara Karantina Günleri sırasında bilgilerini yükseltmelerini ve sertifika almalarını şiddetle tavsiye ediyoruz, bu da “Covid19 Sonrası Durumun kolayca iş bulmasına yardımcı olabilir. ”

Sadece İŞ için değil, aynı zamanda bir “Serbest Çalışan” olabilir veya kendi “Ajansınızı” kurabilir, hatta kendi “İşinizi” tanıtabilirsiniz. Bunu her zaman iyi bir yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olacak bir zaman yatırımı olarak değerlendirin.

içinp “Dijital Pazarlama Kursunu” hemen şimdi öğrenmeyi düşünmeniz için 5 neden.

Sebep 1: Teknolojiden ve Zamandan Yararlanın

İnsanlara bu zamanı kullanmalarını, bazı yeni beceriler öğrenmelerini ve karmaşık durumlara uyum sağlamaya hazır olmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü Pandemi sonrası iş aramaya gittiğinizde veya kendi işinize döndüğünüzde şirket karantina günlerinde mutlaka ‘Yeni ne öğrendiniz’ diye soracaktır. Bu nedenle, daha sonra sizin için verimli olabilecek yeni bir normal yaşamı öğrenmek ve benimsemek için zamanı ve teknolojiyi kullanın diyorum.

Sebep 2: Dijital Pazarlama profillerinde Talebin Artması (Sertifikalı olanlar tercih sebebidir)

Bir Kuruluşta ürünlerini/hizmetlerini tanıtmak için hayati bir rol oynayan, özellikle Dijital Pazarlama ile ilgili birçok kuruluşun işe alım sürecinde büyük talep gördüm ve gördüm.

Sebep 3: Arama Motoru Optimizasyonu

Şu anda birçok kişi interneti kullanıyor, bu da arama motorlarında arama sorgularını artırdı ve arama hacmini artırdı. Birçok işletme, SEO uzmanlarının Arama Motorlarında rekabet etmek için daha çok çalışmasını sağlayan Dijital Dünya’da pazarlamasını üstleniyor. Web siteniz için Organik Sonuçlar getirmek için bugün Arama Motoru Optimizasyonu ve SEO Tekniklerini öğrenmek çok önemlidir.

Sebep 4: Sosyal Medya Pazarlaması

Dünya nüfusunun yaklaşık %60’ı Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Pinterest, Quora, YouTube ve daha fazlası gibi sosyal medya kanallarında. Kuruluşların çoğu, sosyal medya pazarlaması ve optimizasyonuna çok para harcıyor. Günümüz yetkinliklerinde, bu popüler platformlarda kullanıcılarla etkileşim kurmak çok önemli hale geldi.

OMiT, öğrencilere uygulamalı deneyim ve endüstri vaka çalışmaları ile temel kavramları kolayca anlamalarına yardımcı olan Sosyal Medya Eğitimine yönelik çok benzersiz bir yaklaşım sunar.

Sebep 5: Arama Motorunda Ücretli Reklamların Yükselişi (Google Ads, Yahoo Ads, Bing Ads)

SEO yardımıyla SERP’de (Arama Motoru Sonuç sayfası) hızlı bir şekilde sıralamak kolay değildir, bu nedenle şu anda her pazarlamacı için bir web sitesinin görünürlüğünü olabildiğince çabuk artırmak çok önemlidir.

OMiT, Google Ads’de uygulamalı deneyimle sizin için Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Eğitimini öğrenmeye yönelik güçlü bir yaklaşım sunar ve Görüntülü Reklamlar, Yalnızca Arama Ağı Reklamları, Google Keşif Reklamları, Alışveriş Reklamları, Yeniden Pazarlama gibi çeşitli kampanyalarda canlı uygulama ile öğrenin Reklamlar ve daha fazlası.

OMiT, Gelişmiş Dijital Pazarlama Kursunu öğrenmek için kolay erişimli Canlı Etkileşimli oturumlar sunar.

Evet, doğru okudunuz, OMiT, öğrencilerimize diğer kurumlara kıyasla çok daha fazla ve çok daha iyi bir ‘öğrenme deneyimi’ sunuyor, bire bir tartışma ile canlı interaktif oturumlar yapıyoruz. Öğrencilerin oturumu tekrarlamak istemeleri durumunda, daha iyi öğrenmelerine yardımcı olan daha sonraki referanslar için kayıtlı oturum sağlanır.

Ayrıca OMiT, Covid19 Pandemi durumu sırasında 40.000/- yerine sadece 15000/-‘de kurslar sunuyor. Sadece parasal faydalar değil, aynı zamanda öğrenciler, akıl hocası, günlük ödevler, çevrimiçi testler ve kişisel favori oturumlarım tarafından yakın bir izlemenin gerçekleştirileceği uygulamalı deneyime sahip olurlar ve bu, stratejik çağrıları anlamak için “Beyin Fırtınası Oturumları” ve gerçek vaka çalışmalarıdır. Dijital Pazarlamayı benimserken markalar.

ücretsiz katılmak Dijital Pazarlama Demosu Bugünkü Oturum!

Unutmayın millet, ya şimdi ya hiç!! Herşey gönlünce olsun..!

Source link

alt reklam
sidebar reklam kodu
sidebar reklam kodu